CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Přeji Vám všem šťastné a veselé Vánoce, hodně radostí, klidu, bohatého Ježíška a mnoho úspěchů do nového roku. A také věřím, že budete tyto stránky navštěvovat i v roce 2011. :)
Krátce poté co se Caroline stala novou tváří ProActiv, uzavřela další sponzorskou smlouvu, a sice s Turkish Airlines.
Ahoj všem,

Doufám, že se máte dobře a připravujete se na prázdniny. Momentálně jsem v Prostějově, Česká republika. Poslední týden trénuji právě zde a je to tu skvělé. Lidé jsou tady fajn....

Caroline vyhrála svůj zápas, který sehrála v Prostějově, v rámci tenisové extraligy, proti domácí Voráčové ve dvou setech 7:5 a 6:3.

Dvacetiletá Dánka Caroline Wozniacká si užívá pozici světové jedničky a věří, že v čele žebříčku dvouhry vydrží co nejdéle. Zisk grandslamového titulu, který v její sbírce chybí, považuje pro další rok za nadstavbu. Dánka to dnes řekla v Prostějově, za který by měla hrát finále extraligy.

Caroline Wozniacki se dočkala dalšího ocenění. Mezinárodní tenisová federace (ITF) ji zvolila tenistkou roku.
Ahoj všem,

Doufám, že se má každý dobře a těší se na prázdniny. Já mám vlastně tady ten čas v roce velice ráda, ulice jsou pěkné a všude jsou vánoční osvětlení. Klidně bych mohla žít bez mrazu a sněhu, ale toto období je pro mě takovým malým podnětem....

Čeští tenisoví fanoušci budou moci na vlastní oči vidět největší současnou ženskou hvězdu. Světová jednička Caroline Wozniacká by se měla objevit příští týden v české tenisové extralize.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9