CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home


Caroline ukončila 11zápasovou šňůru bez ztráty setu. Dnes ve finále v Dauhá podlehla Veře Zvonarevové z Ruska dvakrát 6-4.
Caroline má formu jako hrom, kterou v dnešním semifinále turnaje v katarském Dauhá potvrdila a bez problémů vyřadila po Italce Flavii Pennettaové i Marion Bartoliovou z France. Stejně jako ve čtvrtek, tak i v pátečním semifinále ztratila Dánka jen dvě hry.
Posledni komentare
25.02.2011 19:27:39: Chybička se vloudila :) psal jsem to narychlo. A anketa, to jsem nějak zapomněl, že v prvním kole má...
25.02.2011 18:43:30: Bartoli poprvé vyhrála ve Stuttgartu 2009. Anketa smiley${1} V Indian Wells se dá vyhořet v 1. kole?

Caroline pokračuje ve svých skvělých výkonech z Dubaje i v Dauhá. Dnes smetla Flavii Pennettaovou 6-2 6-0.

Caroline navázala na triumf z Dubaje a v dnešním 2. kole v Dauhá si poradila s Ruskou Naďou Petrovovou, když ji smetla ve dvou setech 6-3 6-2.

Caroline v dnešním finále v Dubaji jasně přehrála svou soupeřku Světlanu Kuzněcovovou, když ji porazila hladce ve dvou setech 6-1 6-3 a získala tak první letošní titul. V celém turnaji neztratila ani jeden set!
!!!AKTUALIZOVÁNO O VYJÁDŘENÍ CAROLINE!!! Caroline si zahraje finále turnaje v Dubaji. V dnešním semifinále si poradila s Jelenou Jankovičovou 7:5 a 6:3.
Ahoj,
V posledních dnech jsem v Dubaji a užívám si to tady. Jak možná víte, opustila jsem Izrael a reprezentovala Dánsko ve Fed Cupu minulou neděli. Letěla jsem do Abu Dhabí, kde jsem se zúčastnila Laureus World Sports Awards...
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9