CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home


Světová jednička Caroline Wozniacká se v Římě přiblížila čtvrtému titulu v sezoně. Dánská tenistka musela o postup bojovat téměř dvě a půl hodiny, Jelenu Jankovičovou ale nakonec porazila 6-3 1-6 a 6-3. Na jméno další soupeřky si ještě musí počkat, vzejde ze souboje mezi Viktorií Azarenkovou a Marií Šarapovovou.
Caroline zvyší své maximum na turnaji v Římě na čtvrtfinále, neboť si dnes večer poradila s Belgičankou Yaninou Wickmayerovou, kterou zdolala po setech 6-1 7-6.
Caroline zvládla svůj první zápas na antukovém turnaji v Římě, když si poradila s 80. hráčkou světa Australankou Rodionovu v setech 6-2 6-0 a vyprovodila ji z kurtu za hodinu a 11 minut. V prvním setu se ještě světová jednička rozehrávala a chvíli ji trvalo než se dostala do tempa a začala "ovládat" hru. Druhá sada už však byla v její režii. V utkání zaznamenala 18 winnerů a 15 nevynucených chyb. V osmifinále ji čeká Belgičanka Yanina Wickmayerová.

Caro opět skončila na raketě Julie Görgesové. V Madridu tak končí už v osmifinále.
Posledni komentare
11.05.2011 23:09:48: No máš pravdu, teď mě to trochu nebere, navíc mám psací důležitější povinosti i jinde, a když přičtu...
05.05.2011 23:02:13: Autore, koukám, že se ti nějak vytratil elán a že jsme se dostali k symbolickému jednomu textu za tý...

Caroline si zahraje na jejím druhém antukovém turnaji sezony druhé finále. Rozhodla o tom její dnešní výhra nad Polkou Agnieszkou Radwanskou. Ve finále se utká proti domácí Němce Görgesové a může získat už 4. titul v tomto roce.
Posledni komentare
24.04.2011 00:00:32: Koukám po dlouhé době report ze zápasu :) Jsem zvědavý na zítřek, rozhodnš soupeřku nepodcenit, ale...

Caroline Wozniacki slaví již třetí titul v roce 2011! Po triumfech v Dubaji a Indian Wells dnes získala další primát, a to na zelené antuce na turnaji Premier v Charlestonu. Rozhodla o tom její dnešní výhra 6-2 6-3 nad Jelenou Vesninovou.
Posledni komentare
10.04.2011 23:32:35: Super CAroline... a ukazala skvělého ducha během turnaje
Caroline Wozniacki po dvou nevýrazných výkonech na turnaji kategorie Premier v Charlestonu zvládla dnešní semifinlový zápas s Jelenou Jankovičovou, když ji porazila dvakrát 6-4, a zítra si tak zahraje už čtvrté letošní finále.

Světová jednička Caroline Wozniacká s prvním letošním zápasem na antuce problémy neměla. Dvacetiletá Dánka v Charlestonu smetla domácí Irinu Falconiovou za pouhých 56 minut dvakrát 6-1.

Zdroj:
tenisportal.cz.

Světová jednička se přihlásila na turnaj kategorie Premier v americkém Charlestonu, kde obhajuje loňské semifinále. Tento turnja je zároveň jejím první antukovým v této sezoně.
Svetová tenisová jednotka Dánka Caroline Wozniacka (20) našla premožiteľku na turnaji WTA Sony Ericsson Open v Key Biscayne v Miami na Floride už v osemfinále, keď nad jej sily bola Nemka Andrea Petkovicová. Wozniacka prehrala 5:7, 6:3, 3:6 a po stretnutí skonštatovala, že pod jej prehru sa podpísala aj veľká vyčerpanosť.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9