CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Dubaj Blog (10.2. 2011)

Ahoj,
V posledních dnech jsem v Dubaji a užívám si to tady. Jak možná víte, opustila jsem Izrael a reprezentovala Dánsko ve Fed Cupu minulou neděli. Letěla jsem do Abu Dhabí, kde jsem se zúčastnila Laureus World Sports Awards...
Nejsem zklamaná, že jsem nevyhrála a ve skutečnosti jsem byla velice hrdá, že jsem byla nominována. Myslím si, že Lindsay Vonnová si zaslouží uznání. Je to fenomenální sportovkyně a je ikonou celého sportu.

Při cermoniálu jsem si vzala nádherné černé šaty od Stelly McCartney. Ona je báječná návrhářka, miluju její design.

Před cermoniálem jsem se podílela na exhibičním zápase fotbalových celebrit. Vše, co jsem musela udělat, byl kop z trestného střílení, ale přitom jsem ztratila body. Byla to ale dobrá legrace.

Den po obřadu jsem já a můj tým letěli do Abu Dhábí v Dubaji, kde jsem měla poměrně málo rozhovorů s médii. Vždy ráda přijedu do Dubaje, protože to je velké město. Bydlím v Grand Hyatt, což je úžasný hotel. Ubytování je skvělé, lidé jsou zde přátelští a zachází tu s hosty dobře.

Včera jsem večeřela s mou kamarádkou Viktorii Azarenkovou v restauraci. Máme čas si povídat vždy skoro o všem, ale ne o tenisu. Dnes jsem byla na dětské klinice. Bylo tam hodně dětí a všechny byly nadšené. Užila jsem si to odpoledne. Kromě toho už nemám, co říci. Cítím se být připravená na turnaj a snad dojdu daleko.

Díky všem za podporu,

Caro.
Žádné komentáře