CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Další grandslamová šance se rozplynula, Hantuchová zastavila Caro už ve 3.kole

Caroline Wozniacki dnes jasně prohrála se Slovenkou Danielou Hantuchovou ve 3. kole French Open 6-1 6-3 a na první grandslamový titul tak stále čeká.
Světová jednička šla do zápasu už bez obvázaného stehna, které měla v prvních dvou kolech. Nicméně, alespoň mně osobně, to připadlo, že se na krutu nepohybuje úplně ideálně.

A Hantuchová? Ta hrála perfektně. Forhend, bekhend, servis...Slovence vycházelo vše, což dokázala i statistika po prvním setu - 15:0 na winnery pro 28. nasazenou! Caroline byla totálně mimo a jen chodila z jedné strany dvorce na druhý. Jeden game ale přeci jen uhrála, a tak alespoň nedostala "kanára."

Druhý set pokračoval stejně, Hantuchová dominovala a rychle vedla už 4-0.Pak ale přišly tři vítězné hry v podání Karolíny a ona a její fanoušci dostali naději. Jistě si totiž vzpomenete na Sharapovou, která včera 11 vyhranými gamy za sebou otočila zápas.

Ovšem tentokrát se nic podobného nekonalo. Daniela pokračovala ve své takřka bezchybné hře a proměnila hned první mečbol utkání. Zhruba za hodinu a čtvrt tak bylo hotovo. Další senzace letošního Roland Garros je na světě, i když samozřejmě každý ví, že Caroline je na antuce pomerně slabá.
Poslední komentáře
27.05.2011 18:52:34: :-( velká škoda no, na to semifinále aspon dosáhnout mohla
27.05.2011 18:09:03: Velké zklamání smiley${1}