CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Carolinin Blog (22.1.2011)


Zdravím z Melbourne,
První týden je za námi a já bych ho chtěla nějak shrnout. Jsem docela ráda, že jsem zopakovala výsledek z minulého roku, ale doufám, že se dostanu i přes 4. kolo. Zatím jsem ještě neztratila ani set a cítím se zde dobře...
Můj příští soupeř je Anastasia Sevastova. Ona je mladá hráčka a nikdy jsem s ní nehrála. (Mýlí se :) Minulý rok s ní hrála ve Fed Cupu a vyhrála dvakrát 6:2, pokud ale myslela na okruhu, tak jsem to špatně pochopil, pozn. autora). Je to docela těžké hrát proti hráčkám, které jsou na okruhu krátce, protože toho o nich moc nevíte. Samozřejmě ji nechci vzít na lehkou váhu, je to dobrá hráčka a bude to náročný zápas. Mám ale pocit, že tady hraju lépe každým přibývajícím utkáním, a tak doufám, že podám dobrý výkon i zítra.

Nedělala jsem toho hodně mimo tenisový kurt. Bydlím s rodiči v pěkném apartmánu v centru Melbourne, kde je plno restaurací a obchodů.
Vlastně včera večer jsem šla s rodiči, Mattsem a Svenem, kteří jsou z Adidas týmu, na večeři. Měli jsme lahodné jídlo v Nobu, mé oblíbené restauraci. Jinak jsem každý večer zůstavala spíše doma. Přinesla jsem si s sebou pár DVD, takže jsem sledovala filmy a nějaký ten tenis v televizi.

Včera jsem se také bavila na tiskové konferenci. Vždy jsem ráda dělala rozhovory do médií. Mohla jsem být v posledních dnech nudná, ale je těžké být zábavná, když dostávám pořád ty samé otázky. Myslím, že včera jsem některé věci trochu okořenila, takže doufám, že moji přátelé v médiích najdou legrační tiskové konference.

Málem jsem zapomněla říct. Viděla jsem své video s mou novou obchodní společností Turkish Airlines, pokud jste ho ještě neviděli, tak koukněte na www.facebook.com / carolinewozniacki. Myslím, že je to docela vzrušující, že tady vysílají mé dva spoty (ProActiv a Turkish Airlines). Dobrá, musím jít. Děkují Vám všem moc za podporu v minulém týdnu.

S láskou,
Caro
Žádné komentáře