CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline znovu zastavila Görgesová


Caro opět skončila na raketě Julie Görgesové. V Madridu tak končí už v osmifinále.
Dvacetiletá Caroline Wozniacká podlehla o dva roky starší Julii Görgesové už o velikonoční neděli ve finále turnaje ve Stuttgartu. Tentokrát se s německou soupeřkou utkala na neutrální půdě ve španělské metropoli, ale ani to Dánku nezachránilo.

Ani dnes Wozniacká nenašla zbraň na kvalitní servis Görgesové, která světové jedničce v úvodním setu sebrala dvakrát podání. Dánská tenistka se v další sadě probrala, svou soupeřku nechala uhrát jediný game a vynutila si třetí set, v něm ale obrat nedokonala. Proti Görgesové už se na příjmu neprosadila, naopak jí chybou v osmém gamu nabídla možnost brejku, kterou Němka nepohrdla a následně po dvou hodinách zápas ukončila.

"Ve druhém setu začala hrát agresivněji a já začala být unavená, tak jsem si řekla, že se ve třetím setu musím dát dohromady a budu bojovat o každý bod," řekla po utkání vítězná Görgesová. "Porazila jsem ji dvakrát ve dvou týdnech, takže jsem na sebe pořádně hrdá," dodala.

Zdroj: tenisportal.cz.

Poslední komentáře
11.05.2011 23:09:48: No máš pravdu, teď mě to trochu nebere, navíc mám psací důležitější povinosti i jinde, a když přičtu...
05.05.2011 23:02:13: Autore, koukám, že se ti nějak vytratil elán a že jsme se dostali k symbolickému jednomu textu za tý...