CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline vládne i na antuce, slaví už 3. titul v sezoně!


Caroline Wozniacki slaví již třetí titul v roce 2011! Po triumfech v Dubaji a Indian Wells dnes získala další primát, a to na zelené antuce na turnaji Premier v Charlestonu. Rozhodla o tom její dnešní výhra 6-2 6-3 nad Jelenou Vesninovou.
Caroline včerejší výhrou nad Jelenou Jankovičovou dala zapomenout na dva předchozí slabší zápasy a dnes ještě zlepšila svůj výkon ze včerejška. Hlavně na servisu se světové jedničce dařilo, zaznamenala 6 es a ani jednu dvojchybu.

V prvním setu brejkla Caroline svou soupeřku dvakrát a vyhrála tak 6-2. Vesninová nehrála špatně, ale 20letá Dánka prakticky vůbec nechybovala, a tak ji Vesnina přechytračila pouze ve stopbalech a po druhém servisu Caro.

Druhá sada byla už spíše v režii Wozniacké, které se ovšem nedařilo prolomit servis soupeřky. Svůj si hlídala celkem v pohodě, ale brejkové šance ne a ne využít. Vesnina je vždy skvěle odvrátila. Až za stavu 4-3 se ji konečně povedl onen kýžený brejk a šla servírovat na vítězství nejen v tomto utkání, ale v celém turnaji. Povedl se ji proměnit hend první mečbol, a tak se může radovat z dalšího titulu.

Carolininou největší zbraní byl dnes servis, zaznamenala i dost winnerů (26), to Vesninová jich měla sice 33, nicméně udělala 29 nevynucených chyb. A tato statistika patří k těm nejlepším u Caro takřka v každém zápase. Za celé utkání udělala pouze 10 nevynucených chyb, opravdu fantazie.
Poslední komentáře
10.04.2011 23:32:35: Super CAroline... a ukazala skvělého ducha během turnaje