CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline si poradila s Li Na

!!!AKTUALIZOVÁNO!!! Caroline vyhrála svůj úvodní duel na exhbici v Hongkongu. Kapitánka evropského týmu porazila zástupkyni Asie Li Na.
Světová jednička vyhrála poměrně hladce ve 2 setech 6:4 a 6:3. Na svém twitteru před zápasem napsala, že se na souboj s čínskou tenistkou těší, ale hlavně se nemůže dočkat na smíšenou čytřhru se švédskou legendou Stefanem Edbergem, který je taktéž v evropském týmu.

Na své facebook stránce Caroline po vítězství nad Li Na napsala: "Tento týden hraju v Hongkongu Tennis Classic 2011. Je to pro mě tradice, vrátit se sem a mám zaděláno na dobrý start, dnes jsem totiž vyhrála nad Li Na 6:4 6:3. Docela dobře jsem servírovala a snažila jsem se získat co nejvíce míčků na kurtu, jak jen to bylo možné. Těším se zde na velké zápasy."

A jaký bude dnešní večer Caroline? Soudě podle jejího statusu na twitteru, bude sledovat večerní zápas jejího oblíbeného týmu Liverpoolu FC.

A ještě jedna věc. Caroline má novou značku rakety. Již delší dobu se ví o tom, že zkoušela novou raketu, ale nechtěla prozradit o jakou značku jde. Podle fotografie níže už to víme. Babolat vyměnila za Yonex.

Žádné komentáře