CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline prohrála exhibici s Kim

Světová jednička Dánka Caroline Wozniacki podlehla v exhibičním utkání v Thajsku Belgičance Kim Clijsters po třísetové bitvě 6-3 4-6 12-10.
Obě hráčky považovaly tuto exhibici hlavně jako přípravu na sezonu, a proto nejspíš nehrály na 100%, ovšem odehrála se docela velká a zajímavá bitva, ve které byla ale nakonec šťastnější Kim Clijsters a potvrdila, že na Caroline hrát umí.

Porazila ji totiž také ve finále US Open v roce 2009 a  také v letošním semifinále téhož Grand Slamu. Úspěšnější byla i ve finále Turnaje Mistryň již minulého roku 2010.

Caroline si však zápas užila. Sama to potvrdila na twitteru. "Byla to zábava, hrát dnes s Kim. Bylo to 1-1 na sety a pak jsem prohrála v supertiebraeku ve třetím. Nyní budu chvíli relaxovat," prohlásila rodačka z Odense, jejíž rodiče emigrovali do Dánska z Polska. Caro také navštívila společně s Kim i tamní nemocnici v Bangkoku, kde se zápas hrál. Ještě jedna zajímavost. Obě hráčky po skončení zápasu odpálily do hlediště celkem 84 podepsaných míčků.

A jak dnes hrál Carolinin oblíbený fotbalový klub Liverpool? Určitě ji udělal radost. Vyhrál totiž 2:1, když rozhodující gól vstřelil dvě minuty před koncem zápasu.
Žádné komentáře