CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline končí už ve 2. kole!

Caroline nemá ideální formu. Dnes ve 2. kole turnaje v Sydney podlehla Dominice Cibulkové a končí.
Caroline opět prohrála. Za rovných 100 minut bylo hotovo. Slovenská hráčka rozdrtila světovou jedničku podobným stylem jako Vera Zvonarevová. Agresivní a riskantní hrou nedala Caroline moc šancí a může se tak radovat z výhry dvakrát 6:3.

Wozniacki tak od začátku sezony nemá bůhví jak závratnou formu. Na exhibici v Hongkongu sice vyhála nad Li Na, ovšem poté, jak již bylo zmíněno, dostala velký výprask od Zvonarevové a vše dnes vyvrcholilo prohorou s Cibulkovou. Mimochodem Zvonarevová taky v Sydney končí, vyřadila ji Flavia Penettaová.

Caroline musí na Australian Open zabojovat, protože případný krach ji klidně může stát post světové jedničky. Většina lidí dává za vinu špatné formy Caroline její nové raketě Yonex. Ja osobně jsem téhož názoru. Doteď mi vrtá hlavou proč Caro odešla od Babolatu. Snad ne jen kvůli penězům. Samotná Caro svou raketu ale obhajuje. "Je to velmi dobrá raketa. Neexistuje nic, co by bylo s ní špatně."

K zápasu se dánská tenistka vyjádřila takto: "Myslím, že se to stane. Neměla jsem svůj den. Někdy vyhrajete, někdy prohrajete. Z proher se musíte učit," řekla 20letá údajná partnerka pokerové hvězdy Guse Hansena.
Žádné komentáře