CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline hodnotí svou novou raketu a dodává: Vyhrát grandslam by bylo neuvěřitelné


Caroline Wozniacká hraje od nového roku s novou raketou. Značku Babolat vyměnila za Yonex a podle svých slov je s výměnou spokojená...
Woz si určitě polepšila i finančně, spekuluje se, že její smlouva s Yonexem je hodně miliónová. Pro své oficiální stránky (tedy alespoň myslím) udělala rozhovor právě o její nové raketě.

Proč se Vám líbí nová VCORE raketa a jaký je Váš oblíbený úder?

Woz: Moc se mi líbí nová raketa, myslím si, že je skvělá pro spin a kontrolu - mám pocit, že s ní mohu více kombinovat hru.

Co si myslíte, že je nejvíce účinější na této raketě?

Woz: Myslím, že nejvíce efektivní úder s VCORE je spin, pokaždé se míček hodně točí, když jsem v běhu, mám pocit, že ho můžu umístit kdekoliv.

Jak byste popsala VCORE jedním slovem?

Woz: Skvělá.

Jak vnímáte Yonex?

Woz:
Jsem šťastná, že jsem přešla k Yonexu, podle mě je to velká společnost. Líbí se mi jejich služby a jsou hodně profesionální.

Jaký je Váš cíl pro rok 2011?

Woz: Mým cílem je mít další skvělou sezonu - zůstat zdravá, být prostě fit. Samozřejmě bych ráda vyhrála grandslam, což by bylo neuvěřitelné, ale budu muset počkat a uvidíme, jestli to bude v tomto roce možné.

Proč jste se rozhodla změnit raketu, když jste světová jednička?

Woz: Měla jsem fantastickou sezonu 2010, kterou jsem skončila na prvním místě v žebříčku, ale vždy můžete být lepší a já si myslím, že tato raketa mi může pomoci ještě více zlepšit mou hru.

Již ve středu začíná turnaj kategorie Premier Mandatory v Indian Wells, v Kalifornii a Caroline tam bude obhajovat loňské finále. Tak věřme, že ty body minimálně obhájí. Samozřejmě se tu budu snažit přidávát během turnaje co nejvíce informací, ale uvidím, jak mi čas dovolí.
Poslední komentáře
10.03.2011 15:55:50: Souhlasím, ač nerad...taky mi přijde, že je na radách otce dost závislá, no věřím, že ale GS letos v...
09.03.2011 20:15:43: Pěkný blábol. Měla by víc o svých prohlášeních přemýšlet. Co je neuvěřitelného na tom, kdyby jako je...