CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline dostala výprask od Zvonarevové


+VIDEO!!! Caroline hrála svůj druhý zápas ve dvouhře na exhibici v Hongkongu v rámci Tennis Classic 2011 a ten, oproti výhře nad Li Na, ji absolutně nevyšel. Za necelou hodinu podlehla skvělé hrající Rusce 6:1 6:0!
Caroline před tímto zápasem sehrála smíšenou čtyřhru se Stefanem Edbergem a poslečně porazili ve dvou setech asijské duo Li Na - Philippousis v poměru 6:3 6:2.

Dnes Caroline nastoupila proti světové dvojce Rusce Veře Zvonarevové a neměla žádnou šanci. Zvonareva byla hned od začátku jasně lepší. Byla hodně soustředěná, bylo na ni vidět, že každý míč chce odvrátit za každou cenu. Její agresivní, útočný styl 20letou Dánku přímo zesměšnil.

Wozniacki nebyla schopná odvrácet míčky, které kolem ní jen svištěly. Zvonarevová, jež hrála ve fialových šatech, hrála perfektně. V prvním setu ještě Caroline uhrála alespoň game, v tom druhém už však dostala nepopulárního "kanára." Utkání skončilo za necelou hodinu a fanoušci Caroline můžou nyní jen doufat, že se jejich oblíbenkyně probere včas a už 9. ledna, kdy začíná turnaj v Sydney, bude opět hrát jako světová jednička.

Lze jen spekulovat, proč Caro tak vyhořela. Přeci jen to je exhibice a nemusela dát do toho vše, ale takový rozdíl, to je hodně zarážející. Třeba za to trochu může i nová raketa Yonex, na kterou si ještě velká fanynka Liverpoolu nemusela zvyknout. A jak říkají experti: výměna rakety kvůli miliónům nemusí být tím správným řešením.

Nicméně, nemalujme zbytečně čerta na zeď. Až v Sydney se definitivně ukáže, jak na tom Caroline se svou formou doopravdy je.

Video: Souhrn zápasů, ve kterých jsou i zápasy Caroline proti Li Na a smíšené čtyřhře
Poslední komentáře
08.01.2011 17:11:11: :(( snad to v Sydney a na AO bude lepsi :((