CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Blog z Melbourne (14.1. 2011)


Ahoj všem,

Jsem v Melbourne a chystám se na Australian Open. Těším se na první grandslam sezony a už se nemůžu dočkat až začnu hrát zápasy...
Už jsem tu pár dní a jsem v apartmánu s 2 ložnicemi s mými rodiči u řeky Yarra. Pobyt zde je příjemná změna, a to zejména proto že jsem vařila s mou matkou a neobjednávali jsme si často nezdravé věci od pokojové služby.

Určitě jste slyšeli, že v Melbourne hodně prší, což ztěžuje tréninky. Kdykoliv vyjde slunce, každý hráč se řítí na kurty a nastává tak docela chaos. Včera odpoledne jsem trénovala s mým přítelem Fernandem Verdascem, který je také členem týmu Adidas. Znám Fernanda pěkných pár let a jsem dobří přátele od té doby, co jsme se potkali.

V 1. kole hraju s Giselou Dulkovou. V poslední době jsem s ní nehrála, ale myslím, že už jsme proti sobě hrály třikrát, neli víc. Gisela je skvělá holka, dobrá hráčka a já očekávám těžký zápas. Ale doufejme, že s Vaší podporou ji porazím a postoupím z 1. kola.

Mým cílem je samozřejmě turnaj, ale zúčastním se i dalších akcí. Včera v noci jsem se podílela na chuť vaření AZN tenis (nejspíš nějaký TV pořad, pozn. autora), kde jsem vařila opravdu lahodný pokrm s jedním s místních kuchařů. Večer byl skvělý a užila jsem si hodně zábavy.

V neděli budu mít rušný den. Účastním se výroční schůze Adidas, kde se setkám se všemi hráči sponzorovanými Adidasem. Obvykle tam jsme asi dvě hodiny a letos jsem hodně zvědavá, co chystají na rok 2011.

Po schůzi se zúčastním shromáždění pro pomoc obětem povodní v Queeslandu. Jelikož tam budou všichni hráči TOP 6 z ATP a WTA, tak si myslím, že je to skvělá příležitost, jak získat peníze pro ty, co to potřebují.

V 16 hodin nedělního odpoledne budu v Grand Hyatt Hotel v Melbourne, kde se uskuteční tisková konference mého nového partnerství s Yonex. Jsem velmi spokojená s mou novou raketou. Mám pocit, že mé údery jsou čistější a tvrdší. Doufám, že toto partnerství bude pokračovat do konce mé kariéry.

Před odjezdem na trénink se s Vámi musím podělit ještě o jednu zprávu. Viděla jsem mou novou reklamu s ProActiv v komerční televizi tady v Melbourne a myslím si, že to dopadlo skvěle.

Doufám, že každý z Vás prožívá skvělý víkend a nezapomeňte mě příští týden povzbuzovat.

S láskou,

Caroline.
Žádné komentáře