CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Blog Update (18.12. 2010)

Ahoj všem,

Doufám, že se máte dobře a připravujete se na prázdniny. Momentálně jsem v Prostějově, Česká republika. Poslední týden trénuji právě zde a je to tu skvělé. Lidé jsou tady fajn....
Je těžké se někdy soustředit u mě doma v Nice nebo v Kodani, takže jsem ráda, že můžu být v Prostějově. Klub je úžasný stejně jako zdejší zázemí. Jsem tady s mým tátou a s Matsem od Adidas, trénovali jsme opravdu tvrdě. Jsem nadšená z nadcházející sezony, protože cítím, že moje hra se zlepšila a jsem nedočkavá ukázat to na kurtu.

Dnes budu hrát za tým Prostějova, myslím si že je to dobrý způsob, jak vyjádřit dík za veškerou pomoc a pohostinost v minulém týdnu. Mými spoluhráči jsou Petra Kvitová a Tomáš Berdych a jsem samozřejmě ráda, že si zahraju zápas během týdne dlouhých tréninků.

Nezůstanu tady déle, v neděli ráno totiž odlétám do Istanbulu na natáčení televizní reklamy pro mého nového partnera Turkish Arlines. Jsem nadšená, že se stanu členem týmu této turecké letecké společnosti, která zahrnuje i hvězdy jako Cobe Bryant, Manchester United a Barcelona.

Těším se na Vánoce. Těším se na trávení času s mou rodinou a přáteli. I když mám Vánoce ráda, nebudu mít moc času si je užít, neboť den po štědrém večeru letíme do Thajska, kde se účastním exhibice s Kim Clijsters a bratry Bryanovými.

Poslední myšlenka. Mnozí z Vás již možná vítě, že jsem se stala ProActiv. Má videa na http://www.proactiv.com/nyc si úpřimně myslím, že jsou skvělá. Obsah je zábavný, hudba skvělá a můžete tam najít nějakou cool scénu ze zákulisí.

Děkuju všem za podporu v roce 2010 a těším se na ještě lepší sezonu v roce 2011 s Vámi všemi. Přeji Vám veselé Vánoce a ať se Vám splní všechny sny v roce 2011.

S láskou,

Caro
Žádné komentáře