CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Blog Update (12.12. 2010)

Ahoj všem,

Doufám, že se má každý dobře a těší se na prázdniny. Já mám vlastně tady ten čas v roce velice ráda, ulice jsou pěkné a všude jsou vánoční osvětlení. Klidně bych mohla žít bez mrazu a sněhu, ale toto období je pro mě takovým malým podnětem....
Bohužel, nebudu se moci těšit ze svátků tak dlouho. Na konci roku budu hrát v Thajsku exhibici s Kim Clijstersovou, pak budu v Hongkongu 2011 Tennis Classic, kde budu kapitánkou evropského týmu. Opravdu se těším na obě tyto akce.

V poslední době jsem pracovala opravdu tvrdě. Chci se dostat do životní formy na Australian Open, proto trénuju dvakrát denně. Mám pocit, že jsem stále silnější a rychlejší každým dnem, takže se opravdu hodně těším na novou sezonu.

Jak mnozí z Vás již možná víte, stala jsem se Proactiv! Jsem ráda za toto nové partnerství a doufám, že se Vám budou líbit má nová videa na www.proactiv.com/nyc. Zažila jsem hodně legrace při natáčení v mém domě v Monaku a v zákulisní stopáži a školení dopadlo skvěle.

Jak jsem řekla, tvrdě jsem pracovala na své hře, ale zároveň jsem si také našla čas na pár věcí, ke kterým jsem neměla čas se dostat v posledních měsících. Jednu noc jsem šla na večeři s rodiči a přáteli, sledovala jsem film, ve kterém hrál hlavní roli Matt Damon a také jsem z pohodlí svého gauče sledovala Liverpool. A včera v noci jsem vlastně byla v Kyjevě, Ukrajina. Byla jsem požádána, abych se stala porotkyní na Miss Universe krásy Ukrajiny. Děvčata vypadala nádherně a byl to pěkný večer. Potkala jsem pár skvělých lidí a snad si udělala i nové přátelé.

Tak jako tak, radši už půjdu. Opatrujte se,

Caro
Žádné komentáře