CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

V nádherném zápase vítězí Caroline nad Radwanskou 7-5 6-3

Caroline si zahraje na jejím druhém antukovém turnaji sezony druhé finále. Rozhodla o tom její dnešní výhra nad Polkou Agnieszkou Radwanskou. Ve finále se utká proti domácí Němce Görgesové a může získat už 4. titul v tomto roce.
Caro hrála proti své velké kamarádce, s Radwanskou tráví spoustu času mimo kurt, ale teď muselo jít přátelství stranou, protože šlo o postup do finále.

A to nám nabídlo krásný duel. Na podání šla jako první Woz a začala dvojchybou, celý game nakonec ztratila a Radwanská šla rychle do vedení 2-0. Pak ale Caroline tento jeden break smazala. Nejvíce ji teklo do bot za stavu 4-5 0-40 pro Polku na jejím servisu. 20letá Dánka však opět ukázala vysokou mentalitu a tyto tři setboly smazala.To ji nakoplo natolik, že celou sadu nakonec vyhrála v poměru 7-5, poté co proměnila až 5. setbol.

Do druhého setu šla opět podávat Caroline a znovu začala dvojchybou. Tentokrát se rodačka z Odense dostala do rychlého vedení 2-0, to ji ale nevydrželo a brzy bylo srovnáno na 2-2. Caro byla ale v druhém setu už o poznání lepší a set nakonec vyhrála 6-3. Aga však srdnatě bojovala, odvrátila celkem 6 mečbolů, na ten 7. už ale byla krátká, a tak za hodinu a 53 minut podlehla světové jedničce po setech 7-5 6-3.

Caroline dělala v tomto zápase docela dost nevynucených chyb, což je na ní nezvyklé, ovšem přebila to několika winnerama. Trápila se docela na servisu, povedlo se ji však 4-5 dropshotů, které já jsem u ní letos snad ještě neviděl. Radwanská dobře servírovala, zaznamenala 4 esa a výborně se bránila. Odvrátila spoustu míčů, ale nakonec to nestačilo. Woz byla dnes krapet lepší a zaslouženě postupuje do zítřejšího finále.

Turnaj kategorie Premier ve Stuttgartu bude mít tedy ve svém finále domácí zástupkyni v podobě Görgesové, která se střetne proti světové jedničce. Zápas začíná zítra v 16:00 našeho času.
Poslední komentáře
24.04.2011 00:00:32: Koukám po dlouhé době report ze zápasu :) Jsem zvědavý na zítřek, rozhodnš soupeřku nepodcenit, ale...