CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Je ve čtvrtfinále

Caroline zvyší své maximum na turnaji v Římě na čtvrtfinále, neboť si dnes večer poradila s Belgičankou Yaninou Wickmayerovou, kterou zdolala po setech 6-1 7-6.
V prvním setu kralovala 20letá Dánka a také ho vyhrála hladce 6-1, ovšem druhá sada už byla o poznání vyrovnanější a rozhodnout ji musel až tie-break. V něm byla úspěšnější světová jednička a za hodinu a 48 minut si tak připisuje druhou letošní výhru nad Wickmayerovou.

Velká fanynka Liverpoolu se mohl v dnešním zápase opřít o slušný servis a ještě lepší return. Zaznamenala 2 esa, jednu dvojchybu, 24 winnerů, oproti 36 Wickmayerové, a 21 nevynucených chyb.

V zítřějším čtvrtfinále čeká Caroline Srbka Jelena Jankovičová. Bývalá světová jednička má s Woz v letošním roce zápornou bilanci 2:0. Podlehla ji ve dvou semifinále: v Dubaji a Charlestonu.