CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Hladce do 2. kola

Caroline zvládla na výbornou úvodní zápas prvního grandslamu sezony. Na Australian Open porazila v 1. kole 6-2 6-1 domácí Anastasii Rodionovovou.
Caro měla po turnaji v Syndey problémy se zápěstím, dnes se to však na ni vůbec neprojevilo a hladce zvítězila. První sadu získala za 42 minut.

Druhý set hrála 21letá Dánka už svou klasickou hru, vracela všechny míčky, dělala minimum chyb a Rodionová neměla šanci. Caro nakonec vyhrála za hodinu a 16 minut poměrem 6-2 6-1.

Ve 2 .kole vyzve fanynka Liverpoolu Gruzínku Tatišviliovou.

Na svém twitteru po zápase Woz napsala: "Mé dnešní vítězství v prvním kole 6-2 6-1 proti Rodionové. Šťastná, že prošla do dalšího kola," napsala stručně, jasně, výstižně.