CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline zdolala takřka po dvou hodinách Hantuchovou a je v osmifinále

Světová jednička Dánka Caroline Wozniacká vyhrála v dnešních brzkých hodinách nad Danielou Hantuchovou po setech 6-1 7-6 a může se tak těšit na osmifinále, kde se střetne proti Němce Petkovicové.
První set byl v jasné režii Caroline, ta za 29 minut povolila soupeřce uhrát jen jediný game. Ovšem ve druhé sadě se strhl velký boj, který skončil až po hodině a 24 minutách. Vyhrála ho v tiebreaku 20letá Wozniacká.

Hantuchová promarnila celkem tři setboly, dva za stavu 6-5 a jeden v tiebreaku. Zde byla Woz pod velkým tlakem bývalé hráčky TOP 5, ale ukázala, že momentálně má velice slušnou formu a tiebreak těsně vyhrála.

Winnerů si však Wozniacká připsala "jen" 19, oproti tomu Hantuchová jich nastřádala 36. Klíčové ale bylo, že Caro udělalajen skoro čtvrtinu (14) nevynucených chyb Slovenky, která jich nakupila 54!

Vítězka zápasu se vyjádřila takto: "Daniela je skvělá hráčka. Věděla jsem, že to nebude jednoduché, ona po první setu změnila svůj herní plán. Snažila jsem, ať moc hru nediktuje. Jsme dobré přítelkyně, kolikrát spolu trénujeme, takže obě známe hru té druhé," prohlásila Caro.

Fanynka Liverpoolu má v tomto roce prozatím skvělou bilanci zápasů, a to 21-3. Prohrála pouze v Sydney nad Dominikou Cibulkovou, na Australian Open podlehla Li Na a v Dauhá padla ve finále na raketě Very Zvonarevové.
Poslední komentáře
27.03.2011 11:08:52: Škoda, že Iveta neprošla přes Petkovicovou :( Jsem se těšil na souboj mé nejoblíbenější hráčky proti...