CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline suverénní i proti Bartoliové!

Caroline má formu jako hrom, kterou v dnešním semifinále turnaje v katarském Dauhá potvrdila a bez problémů vyřadila po Italce Flavii Pennettaové i Marion Bartoliovou z France. Stejně jako ve čtvrtek, tak i v pátečním semifinále ztratila Dánka jen dvě hry.
Před startem utkání měly hráčky společnou bilanci 3-2 pro Wozniackou, poslední dvě utkání, ale opanovala Francouzka. Napotřetí ale svou soupeřku už neporazila a za hodinu a 5 minut tak končí před branami finále. Woz bude usilovat během 6 dnů o druhý titul...

Jako první šla na podání světová jednička a start se ji oproti minulému zápasu povedl na výbornou. Čtyřmi vyhranými gamy za sebou se dostala do rychlého vedení, a i když ji potom Bartoliová jednou brejkla, Caro ihned odpověděla rebreakem a celou sadu tak vyhrála 6-1. Navíc poslední míček setu  zakončila esem.

Zatímco včera měla v prvním setu Caroline procent. úsp. 1. podání 81%, tak dneska to bylo horší - 65%, Bartoliová dokonce jen 45%! Obdivovatelka Stevena Gerrarda opět ale udělala minimum chyb, připsala si pouze 6 nevynucených chyb a zaznamenala 11 winnerů.

Do druhého setu šla podávat 18. hráčka světa a Wozniacká nenechala nic na náhodě a její servis prolomila. Za stavu 3-1 pak svou soupeřku brejkla podruhé, což jí vyneslo vedení 4-1 a poté jí sebrala servis ještě jednou, což už bylo v poslední hře utkání. Caro proměnila hned první mečbol a může se tak těšit na finále proti lepší z dvojice Zvonarevová - Jankovičová.

Celkem za zápas si nakonec Caroline připsala 2 esa, ždánou dvojchybu a měla 62% úsp. 1. podání.

"Jsem velmi šťastná. Očekávala jsem těžký zápas, ale šlo to nečekaně snadno. Marion tu hrála výborně a tak jsem se jí snažila co nejvíce rozběhat. To se mi dařilo a proto jsem vyhrála," komentovala Wozniacká., kterou z posledních sedmnácti zápasů porazila jen v semifinále Australian Open Na Li.

Zdroj: carolinewozniacki.wgz.cz, tenisportal.cz.
Poslední komentáře
25.02.2011 19:27:39: Chybička se vloudila :) psal jsem to narychlo. A anketa, to jsem nějak zapomněl, že v prvním kole má...
25.02.2011 18:43:30: Bartoli poprvé vyhrála ve Stuttgartu 2009. Anketa smiley${1} V Indian Wells se dá vyhořet v 1. kole?