CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caroline porazila Voráčovou a pomohla Prostějovu vyhrát extraligu.

Caroline vyhrála svůj zápas, který sehrála v Prostějově, v rámci tenisové extraligy, proti domácí Voráčové ve dvou setech 7:5 a 6:3.
Dánská tenistka byla v Prostějově celý týden, kde trénovala se svým otcem a sparingpartnerem. Dnes sehrála za AGROFERT finálový zápas proti Češce Renátě Voráčové s níž si poradila ve dvou setech.

První set ale Voráčová hrála velice slušně a Caroline měla problémy. Voráčová vyhrála její servis a za vedoucího stavu 5:4 servírovala. V tomto gamu měla 80. hráčka světa dokonce i jeden setball. Wozniacki se ale probrala včas a prolomila její servis. To ji hodně povzbudilo a celou sadu nakonec vyhrála 7:5.

Druhý set už byl v režii 20leté světové jedničky a i když dvakrát si svůj servis nepohlídala, mrzet ji to nemuselo, protože Voráčové ji ho prolomila hned třikrát a vyhrála pohodlně 6:3 za 1 hodinu a 28 minut. Nutno však podotknout, že Voráčová hrála skvěle a ve druhé sadě pomohly Caroline hlavně nevynucené chyby české tenistky.

Pro Caro to ale bylo takové zpestření předsezonní přípravy, což dokazovala častými úsměvy při rozhovoru s Davidem Kotyzou a taky se možná podepsala i menší nerozehranost.

"Začátek se mi příliš nepovedl, byla jsem trochu nervózní. Ale pak už bylo vše v pořádku a nakonec jsem se sebou spokojená," řekla po zápase Wozniacki.

Po Wozniacki zvítězili i Petra Kvitová a Tomáš Berdych, což zajistilo Prostějovu vítězství 5:1 nad Přerovem ve finále extraligy.