CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caro zázračně dál

Neskutečné! Caro se na výhru pořádně nadřela, ale nakonec Cibulkovou po setech 7-6 2-6 6-4 udolala.
Přitom v rozhodujícím setu prohrávala už 4-0!! V ten moment mi odešel net a když náhle se rozjel koukám: 6-4 pro Caro. Neskutečné, nechápu, jak to udělala, ale ta její mentalita je velice silná.

Zápas začala hodně dobře, ale postupem času přebírala iniciativu soupeřka, první sadu nakonec Woz vyhrála, tu druhou už jasně opanovala Slovenka. Vypadalo to, že světová jednička má problémy se slunkem, po 2. setu šla dokonce do kabin a ve 3. nic nenasvědčovalo tomu, že by mohl utkání vyhrát.

Prohrávala už 4-0, hodně chybovala, její míčky byly pomalé, naopak Dominika to tam pálila o sto šest, hlavně z forhendu ji létalo winnerů jak...ale pak se stal menší zázrak a Caro to nějakým způsobem famózně otočila.