CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caro přes Petkovicovou do semifinále, tam ji čeká Serena

Caroline zvládla dnešní čtvrtfinálový zápas US Open s Andreou Petkovicovou, když ji porazila za hodinu a 40 minut po setech 6-1 7-6. V semifinále ji čeká Serena Williams, jenž je favoritkou celého turnaje.
První set byl ze strany Caroline perfektní. Byla agresivní, a to nejen na bekhendu, dařilo se ji i na slabším forhendu. Petkovicová dělala dost chyb, a tak měla první sada jasnou vítězku.

To druhý set byl jiný. Němka zapracovala na koncentraci, ale stále dělala dost chyb. Bohužel je začala dělat také 21letá Dánka, a to hlavně na forhendu. Set tak byl vyrovnaný, více ze hry měla soupeřka, nicméně v klíčových momentech často chybovala. Rozhodnout tak musel tie-break. V něm byla lepší světová jednička a vytvořila si tři mečboly. První dva 11. hráčka světa odvrátila, avšak ten třetí už naštěstí Caro využila, když soupeřka chybovala na bekhendu. Za zápas udělala celkem 44 nevynucených chyb!

Wozniacká tak obhájila body z minulého roku, kde skončila v semifinále a může se těšit na souboj se Serenou Williams.