CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caro postupuje mezi nejlepších osm!

!!!AKTUALIZOVÁNO!!!Caroline postupuje do čtvrtfinále! Svou soupeřku Anastasii Sevastovou zdolala ve dvou setech 6:3 a 6:4.
Sevastové se povedl start utkání. Na podání šla první Wozniacki a Sevastové se hned povedlo ji ho vzít, i díky dvěma dvojchybám Caroline. Světová jednička ale brejkem vyrovnala na 3:3 a potom už celou sadu vyhrála 6:3.

Do druhého setu vstoupila krásná Dánka velice dobře, Sevastové čistou hrou sebrala podání, ale bohužel 20leté Lotyšce se povedl rebreak. Ovšem i druhý servis sopeřky ve druhé sadě se povedlo Caroline prolomit a tentokrát to potvrdila i ve svém podání.

Za stavu 4:3 pro Caro se však 170 cm velká hráčka vrátila do hry, když se ji povedl brejk. Wozniacki ale zůstala plně koncentrovaná a své ztracené podání si vzala zpět a při svém servisu pak proměnila hned první mečbol utkání.

Caro tak opět neztratila ani set a za 1 hodinu a 20 minut bylo hotovo. Může se tak těšit z postupu do úterního čtvrtfinále, kde nastoupí proti Farncesce Schiavoneové, která v nejdelším zápase AO vyřadila Světlanu Kuznětsovou.

Co se týká statistik, tak procentuální úspěšnost prvního servisu měla Caroline 67%, což je o 2 procenta víc, než proti Cibulkové. Zaznamenala také o dvě esa méně, než ve 3. kole, čili pouze jedno a udělala hned 4 dvojchyby.

Uhrála celkem 16 winnerů, její soupeřka o 10 více, a 14 nevynucených chyb. To Sevastová jich měla 36! I na síti se Wozniacki dařilo, proměnila 11 ze 14 míčů a celkově zaznamenala 72 fiftýnů.