CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caro postupuje do osmifinále!

Caroline postupuje na turnaji v Indian Wells do 4. kola, neboli osmifinále díky dnešní výhře 6-1 6-3 nad Španělkou Martinezovou-Sanchezovou.
Wozniacká měla s Marii José Martinezovou doposud zápornou bilanci 3-0, dnes ji ale nedovolila prakticky nic a celkově tak snižuje stav na 3-1.

Na podání šla jako první velká fanynka fotbalového Liverpoolu a ihned se dostala do vedení 3-0, pak si sice 28letá Španělka uhrála první game v zápase, nicméně celý set už pak patřil Caroline, která ho tak za necelou půlhodinku vyhrála v poměru 6-1.

Druhou sadu odstartovala svým podáním Martinezová, hráčky si do stavu 2-2 držely svůj servis, pak se Woz podařilo prolomit ten soupeřin, tento break následně potvrdila i ve svém podání, což ji dostalo do vedení 4-2. V tomhle gamu si 29. hráčka světa vytvořila jediné dva brejkboly zápasu, ty ovšem Caro i s trochou štěstí odvrátila.

Caroline se povedl ještě jeden break, a sice ten, jenž uzavíral celý zápas. Dánská světová jednička proměnila hned první mečbol utkání a za hodinu a 12 minut tak ukončila zápas.

Martinezovou celý zápas zlobil především první servis, jeho úspěšnost měla jenom 35%, naproti tomu Caro měla slušný - 70%. Španělka ve druhé sadě pak už i hodně kazila a Wozniacké tak o něco ulehčila cestu do osmifinále, ve kterém se potká s lepším z dvojice Pennettaová-Kleybanová.