CAROLINE WOZNIACKI

Nadcházející turnaje Caroline: Sydney a AO... Jediný český web zabývající se dánskou tenistkou Caroline Wozniacki.

Home

Caro jde dál, Petrovové povolila jen 5 gamů

Caroline navázala na triumf z Dubaje a v dnešním 2. kole v Dauhá si poradila s Ruskou Naďou Petrovovou, když ji smetla ve dvou setech 6-3 6-2.

Caroline chtěla navázat na skvěle vydařený turnaj v Dubaji dnešní výhrou nad Petrovovou, což se ji povedlo a od semifinálové porážky v Australian Open s Li Na ještě neztratila ani set.

Jako první šla na podání Wozniacká, obě hráčky si podání držely do stavu 2-2, pak se Caroline podařil break, který poté potvrdila a šla do vedení 4-2. Celou sadu nakonec díky tomu jednomu brejku vyhrála za 31 minut v poměru 6-3.

Druhý set začala servisem Petrovová a Woz se hned povedl break, který byl ovšem vzápětí smazán rebreakem Rusky. 28letá tenistka ale byla od začátku druhého setu nepříjemná, hrála hodně agresivně a často si chodila na síť. Caroline však poradil její otec Piotr, jak jít na nepříjemnou hru soupeřky a bylo opět vše ok.

Další prolomení servisu Petrovové se 20leté Dánce povedlo za stavu 2-2, break potvrdila a vedla 4-2. Zbylé dvě hry také patřily fanynce Liverpoolu, a tak se ve čtvrtfinále může těšit na Italku Flavii Pennettaovou, se kterou má skvělou bilanci 4:0.

Petrovová dnes hodně chybovala, její počet nevynucených chyb je alarmující! Světové jedničce tak svými častými kiksy hru celkem usnadnila. Caro se mohla spolehnout na slušný servis a jako vždy na perfektní obouruč bekhend. S Petrovovou si tak vylepšila bilanci na 4:1.